Poza statystyską

Chwilę temu pojawił się na moim blogu wpis statystyczny o moich wpisach. Najwięcej komentarzy zebrał wpis o rozpoczęci akcji Uwaga krakowianie! Nadchodzą nowi mieszczanie, która chyba dosyć szybko zniknęła z łam Gazety Wyborczej. Teraz twardo brnę przez 3 książki:

  1. Godzinę detektywów Jurgena Thorwald – na razie mogę powiedzieć, że książka w porównaniu z wcześniejszymi jest średnia;
  2. Wojna Iwana – II Wojna Światowa widziana oczami rosyjskiego żołnierza (analfabety lub bardzo słabo wykształconego szeregowego);
  3. Historia traktorów po ukraińsku – historia dwóch sióstr i ich ojca (Ukraińców żyjących w Wielkiej Brytanii) w momencie, gdy ojciec decyduje się ożenić ponownie – z 36-letnią rozwódką z Ukrainy mającą nastoletniego syna – i z miłości do niej pisze po ukraińsku historię wprowadzania i użytkowania traktorów na Ukrainie.

Dzisiaj złapałam się na zwiedzanie reprezentacyjnych komnat królewskich i wystawy Wawel zaginiony na Wawelu. Akurat w okresie listopad – marzec na te dwie części wystaw na Wawelu można wejść w niedzielę między 10:00 a 16:00 za darmo po uprzednim odebraniu biletu w kasie muzeum. W okresie kwiecień – październik na niektóre wystawy wstęp jest wolny w poniedziałek między 9:30 a 13.

Zdjęcia wkrótce.

Wasz Lis Książkowy

Published in: on 2 stycznia 2011 at 16:28  Dodaj komentarz  

The URI to TrackBack this entry is: https://lisksiazkowy.wordpress.com/2011/01/02/poza-statystyska/trackback/

RSS feed for comments on this post.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: