Festiwal Off Plus Camera – bardzo off

Od zeszłego piątku trwa festiwal filmowy Off Plus Camera. Są pokazywane rożne filmy m.in. Niepokonani Petera Weira, Młoda Wiktoria, Strefa Wojny Tima Rotha, Black i Dev z Amitabhem Bachchanem, Mała matura 1947 oraz wiele innych. Do repertuaru nie mam zastrzeżeń. Tylko organizacja samego festiwalu kuleje. Z kina Kijów zabrano siedzenia, a nie każdy chce i może usiąść na schodach prowadzących do kawiarni. Do znanych gości powinni być przydzieleni wolontariusze, którzy przypilnowaliby grafiku. Jak dla mnie wolontariusze mają pomagać i informować gości i widzów festiwalu. Środowy przypadek Americi Ferrery, która była trochę wystraszona tłumem na spotkaniu z Timem Rothem przed projekcją Strefy Wojny. Wolontariusz powinien do niej podejść, zapytać o co chodzi i udzielić niezbędnej informacji.

Uwagi do programu: numery stron powinny być przy krawędziach, a nie przy zszyciu. Brakowało mi oddzielnej rozpiski gości – kto i kiedy się zjawi. W programie brakowało też informacji o cenach biletów.

Wasz Lis Książkowy

Published in: on 15 kwietnia 2011 at 08:57  Dodaj komentarz  
Tags: ,

The URI to TrackBack this entry is: https://lisksiazkowy.wordpress.com/2011/04/15/festiwal-off-plus-camera-bardzo-off/trackback/

RSS feed for comments on this post.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: