Wyzwanie czytelnicze

Na portalu Goodreads.com podjęłam wyzwanie przeczytania 150 książek przez cały 2012 rok. Chociaż znalazły się osoby, które podjęły się wyzwania przeczytania 200 książek przez cały 2012 rok. Wśród moich pierwszych lektur znalazły się:

Balzac i chińska krawcówna – autobiograficzna książka chińskiego pisarza. Książka średnio napisana poruszająca poważny temat reedukacji w trakcie Rewolucji Kulturalnej w Chinach. Spodziewałam się czegoś zupełnie innego po tej książce prawdopodobnie z powodu przekonania, że książka będzie bardziej brutalna.

Wyznania zakupoholiczki i Zakupoholiczka zdobywa Manhattan – książki o tym, jak zakupoholizm i karty kredytowe mogą doprowadzić życie na skraj przepaści i trzeba mieć dużo , dużo szczęścia, żeby się nie stoczyć. Życie daje wiele lekcji Becky Bloomwood, ale jako w amerykańskiej książkowej rzeczywistości wszystko jest możliwe.

Niewidzialnie akademicy – kilkuwątkowa książka Terry’ego Pratchetta o akademikach z Niewidzialnego Uniwersytetu, którzy zainteresowali się piłką nożną oraz pięknej kucharce, która zostaje czołową projektantką domu mody karłów.

Wasz Lis Książkowy

Published in: on 6 stycznia 2012 at 17:17  Dodaj komentarz  

The URI to TrackBack this entry is: https://lisksiazkowy.wordpress.com/2012/01/06/wyzwanie-czytelnicze/trackback/

RSS feed for comments on this post.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: